fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Media i internet

Gra polskiego producenta trafiła do Nintendo

7Levels
„Castle of Heart”, najnowsza gra krakowskiego 7Levels, trafiła do certyfikacji Nintendo. Studio zakończyło prace produkcyjne, potwierdzając tym samym plany wprowadzenia gry na rynek w I kwartale 2018 r. Przedział cenowy tytułu ustalono na 15-20 dol./euro.

- Produkcja „Castle of Heart” została zakończona. Ze względu na nasze dotychczasowe doświadczenie zgromadzone przy testowaniu gier innych producentów na różnych platformach, jesteśmy przekonani, że proces certyfikacji przebiegnie sprawnie i pozwoli nam na wprowadzenie gry do sprzedaży w zakładanym wcześniej terminie - tłumaczy Krzysztof Król, wiceprezes 7Levels. 

Jak podkreśla, studio równolegle prowadzi prace związane z przygotowaniem spółki do debiutu na rynku NewConnet. - Do grona spółek publicznych chcemy dołączyć na początku przyszłego roku - dodaje wiceprezes.

„CoH” jest platformową grą akcji przeznaczoną wyłącznie na Nintendo Switch. W pierwszych dwunastu miesiącach po premierze krakowski game developer chce sprzedać około 100 tys. egzemplarzy. Strategia 7Levels zakłada wypuszczanie jednej dużej gry na konsolę Nintendo Switch (6-10 godz. rozgrywki) co 12-15 miesięcy.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA