fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Komercyjne

Student Depot z coworkami w Poznaniu

materiały
W Centrum Akademickim Polonez przy al. Niepodległości powstało 37 stanowisk pracy.

Najnowsza inwestycja Student Depot - firmy działającej na rynku prywatnych akademików w Polsce - to 300 mkw. powierzchni coworkingowej z 37 stanowiskami pracy i dużym tarasem. - Klienci zyskają dostęp do części wspólnych, sal konferencyjnych, nowocześnie urządzonej i wygodnej przestrzeni do wypoczynku i innych udogodnień. Kompleks Centrum Akademickiego Polonez zaoferuje również dostęp do klubu fitness i sklepu sportowego i licznych punktów handlowo-usługowych – podaje w komunikacie Student Depot. - Do dyspozycji użytkowników i ich gości będzie też ponad 80 miejsc postojowych. Ze względu na zagrożenia związane z pandemią COVID-19 zarządca rygorystycznie stosuje się do zaleceń sanepidu i Państwowej Inspekcji Pracy, m.in. dostosowując liczbę biurek i przestrzeń między stanowiskami pracy do zasad dystansu społecznego. Cała powierzchnia biurowa jest regularnie dezynfekowana, a klienci mają stały dostęp do preparatów dezynfekcyjnych.

Przestrzeń coworkingowa to nowa inwestycja grupy Student Depot. Student Depot to dziś 37 biurek w poznańskim coworkingu i 2,5 tys. łóżek w sześciu domach studenckich w całym kraju. Do 2025 przybędzie 7,5 tys. łóżek.

Firma jest własnością podmiotów powiązanych z Griffin Real Estate i Kajima Student Housing Limited, podmiotu zależnego od Kajima Europe ,stanowiącego część japońskiej Kajima Corporation.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA