fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Komercyjne

Wrocławski SQ Business Center gotowy

materiały prasowe
Butikowy biurowiec przy ul. Stacyjnej 5 ma już pozwolenie na użytkowanie. Antczak przekazuje klientom lokale biurowe i handlowe.

- W odróżnieniu od powstających dziś licznie we Wrocławiu dużych kompleksów biurowych SQ Business Center to produkt skierowany do firm szukających kameralnych i indywidualnie dopasowanych rozwiązań - mówi cytowany w komunikacie Marcin Trzciński z Income Property, odpowiedzialny za komercjalizację obiektu. Biurowiec dostarczy na wrocławski rynek ok. 5,5 tys. mkw powierzchni biurowej i usługowej. Biura można nie tylko wynajmować, ale i kupić.

70 proc. powierzchni budynku znalazło już nabywców. - Trwają rozmowy z kolejnymi zainteresowanymi przedsiębiorcami - mówi Marcin Trzciński. Obiekt oferuje przestrzeń biurową w formule open space.

- W pełni przeszklona fasada zapewnia stały dostęp światła dziennego i świeżego powietrza. Część okien jest uchylnych - opowiadają przedstawiciele dewelopera. - Użytkownicy ostatniej kondygnacji będą mieli z kolei dostęp do ponad 80-metrowego zielonego tarasu.

Biurowiec ma parking podziemny i duży parking naziemny z miejscami dla rowerów. Na parterze budynku jest przestrzeń handlowo-usługowa.

Inwestorem SQ Business Center jest kaliska firma FB Antczak, deweloper i generalny wykonawca, który na rynku budowlanym działa od niemal 40 lat. Firma we Wrocławiu budowała do tej pory osiedla mieszkaniowe (m.in. Zielona Klecina).

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA