fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Film

Robert De Niro miał wypadek w Oklahomie

Robert De Niro (fot. David Shankbone/CC BY-SA 3.0)
Wikimedia
De Niro, DiCaprio, Scorsese – mocny zespół przyjaciół robi wspólny film.

Nowa produkcja Martina Scorsese „Killers of the Flower Moon” to oparta na książce Davida Granna „Czas krwawego księżyca” historia serii morderstw Indian z plemienia Osagów, jakie miały miejsce w Oklahomie w 1920 roku. Nazwano je Reign of Terror – rządami terroru.

Zdjęcia zaczęły się w hrabstwie Osage w Oklahomie, są realizowane w dwóch miastach Fairfax i Pawhuska, gdzie stanęła replika kościoła z lat dwudziestych XX wieku. W rolach głównych występują dwaj ulubieni aktorzy reżysera Leonardo DiCaprio i Robert DeNiro. DeNiro gra bogatego i wpływowego ranczera, Di Caprio – jego bratanka ożenionego z Indianką.

Film był przygotowywany od roku 2016, zdjęcia miały zacząć się latem 2020 roku. Z powodu pandemii zostały przełożone. W tym czasie pojawił się nowy producent Apple TV. Dystrybutorem, razem z tą telewizją, pozostał Paramount.

Zdjęcia zaczęły się ostatecznie 19 kwietnia 2021. Zostały wczoraj przerwane, gdy wypadkowi (zresztą poza planem) uległ Robert De Niro. Aktor wrócił do Nowego Jorku. Na razie dzisiejsze pace na planie odwołano, ale nie ma informacji, by wypadek aktora miał opóźnić zakończenie zdjęć planowanych na kilka miesięcy. Kilka dni temu ekipa udostępniła pierwsze fotosy.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA