fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Budowa i remont

Rosną Apartamenty Milczańska

materiały
Sprzedaż mieszkań w drugim etapie poznańskiej inwestycji rozpoczyna spółka Atal. Ceny mkw. lokali zaczynają się od 6,34 tys. zł.

Do oferty trafił budynek ze 138 mieszkaniami i siedmioma lokalami usługowymi. W sprzedaży jest jeszcze 77 mieszkań. - Bliskie sąsiedztwo Jeziora Maltańskiego i terenów rekreacyjnych wraz z rozbudowaną infrastrukturą i wygodną komunikacją sprawiają, że inwestycja odpowiada na zróżnicowane potrzeby mieszkańców - mówi Zbigniew Juroszek, prezes Atalu.

W drugim etapie osiedla inwestor wybuduje pięciopiętrowy budynek ze 138 mieszkaniami o powierzchniach od 29,9 do 99,7 mkw. - od kawalerek po czteropokojowe mieszkania. Do lokali na parterze przynależą prywatne ogródki. Deweloper zaplanował także 152 pojedyncze i 15 rodzinnych miejsc postojowych w podziemnej hali garażowej oraz 37 naziemnych miejsc parkingowych. Wybuduje też 66 komórek lokatorskich. Na parterze budynku znajdzie się siedem lokali handlowo-usługowych.

W pierwszym etapie inwestycji powstaje także pięciopiętrowy budynek. Znajdzie się w nim 81 mieszkań o powierzchni od 33,2 do 108,85 mkw. Wolne są jeszcze 54 lokale. Planowany termin oddania do użytkowania inwestycji Apartamenty Milczańska II to III kwartał 2020 roku. Za projekt odpowiedzialny jest dział projektowy Atalu. Apartamenty Milczańska to niejedyna propozycja spółki na poznańskim rynku. W ofercie dewelopera dostępnych jest jeszcze kilka ostatnich mieszkań w inwestycji Atal Malta.- Osoby szukające mieszkania w bliskim sąsiedztwie Starego Rynku mogą się zainteresować Rezydencją Chwaliszewo. To prestiżowy kompleks mieszkaniowy z widokiem na Wartę - opowiada deweloper. - W sprzedaży są również lokale w Atal Warta Towers, najnowszej inwestycji spółki w Poznaniu.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA

WIDEO KOMENTARZ

REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA