fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Budowa i remont

Dwunasta inwestycja Atalu w Łodzi gotowa

materiały prasowe
Deweloper zakończył budowę drugiego etapu Apartamentów Drewnowska 43. Od rozpoczęcia działalności na łódzkim rynku w 2007 r. oddał do użytku niemal 2,5 tys. mieszkań i lokali usługowych.

Apartamenty Drewnowska 43, 12 inwestycja spółki Atal w Łodzi, powstaje blisko centrum miasta, w sąsiedztwie Manufaktury. - Łódzki rynek nieruchomości rozwija się w dynamicznym tempie i charakteryzuje się dużą chłonnością, co obserwujemy już od 13 lat działalności w tym regionie. Wiążemy ambitne plany z obecnością na łódzkim rynku. W realizacji mamy sześć inwestycji, gdzie łącznie powstanie 771 mieszkań. W dalszej perspektywie planujemy trzy kolejne projekty, które są już w przygotowaniu – mówi cytowany w komunikacie Zbigniew Juroszek, prezes Atalu.

- Niezmiernie cieszy mnie fakt, że Łódź stała się liczącym graczem na krajowym rynku nieruchomości mieszkaniowych w Polsce. Ważne jest również to, że podczas pandemii nie zatrzymały się żadne inwestycje w mieście. Deweloperzy nie zeszli z placów budowy. Kilkudziesięciu deweloperów buduje w sumie ok. 11 tys. mieszkań. W Łodzi budują najwięksi deweloperzy w Polsce, czego najlepszym przykładem jest firma Atal – mówi cytowana w komunikacie Hanna Zdanowska, prezydent Łodzi.

Budowa wieloetapowego osiedla Apartamenty Drewnowska 43 rozpoczęła się w sierpniu 2017 roku. W realizacji są trzeci i czwarty etap.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA