fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Budowa i remont

Ostoja do wzięcia

ROL
Sprzedaż mieszkań w Rumi rozpoczyna spółka Inpro. Do oferty trafiło 138 mieszkań o powierzchni od 40 do 80 mkw.

Kameralne osiedle Ostoja w Rumi, 25 minut od centrum Gdyni, ma być gotowe w lipcu 2021 roku. Deweloper, firma Inpro, wprowadził na rynek niemal 140 lokali. Firma przygotowuje już teren pod inwestycję. Osiedle powstanie w dwóch etapach. W sumie deweloper wybuduje 11 budynków i trzy hale garażowe. W pierwszym etapie powstanie sześć budynków wielorodzinnych i dwie naziemne hale z miejscami postojowymi. Ceny mieszkań zaczynają się od 6,15 tys. zł za metr. W drugim etapie deweloper zaplanował pięć budynków i jedną halę garażową. Będą też naziemne miejsca postojowe.

Za projekt architektoniczny osiedla Ostoja odpowiada pracownia MS 15 Architektura z Gdyni. Generalnym wykonawcą została spółka Inpro. - Na osiedlu przewidzieliśmy m.in. duże wielofunkcyjne boisko do różnych gier zespołowych i plac zabaw dla najmłodszych - opowiadają przedstawiciele dewelopera. - W budynkach zaplanowano wózkarnie, rowerownie, a na poziomie parteru - piwnice.

Ostoja powstanie w bezpośrednim sąsiedztwie lasów Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. - Niedaleko osiedla znajduje się również ekskluzywna strefa saun, Decathlon, salon meblowy, dwie szkoły podstawowe - zachęca deweloper. - Okolica inwestycji jest dobrze skomunikowana transportem miejskim.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA