fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Budowa i remont

Zacisze pod Poznaniem: szeregówki, bliźniaki, mieszkania

materiały
Ponad 100-metrowe domy i mniejsze mieszkania powstają w podpoznańskich Komornikach. Pierwszy etap osiedla ma być gotowy pod koniec roku.

Na wieloetapowym osiedlu pod Poznaniem deweloper - Poz Inwest - buduje domy szeregowe, bliźniacze i mieszkania. Najbardziej zaawansowane są prace przy ul. Krokusowej, gdzie niemal gotowy jest szereg ośmiu domów o powierzchni 130 mkw. Deweloper wykonuje elewację. Dobiega końca także budowa dziesięciu budynków z 20 lokalami o powierzchni 52 i 72 mkw.

Jak podkreśla Elżbieta Sobierajska z biura Poz Inwest, architektura, obok zróżnicowanej oferty, to priorytet tej inwestycji. - Proponujemy zróżnicowane metraże - mówi. - Oferujemy trzypokojowe parterowe mieszkania z ogrodem i miejscem postojowym, a także nieco bardziej przestronne lokale na piętrze, o powierzchni 72 mkw. Do nich będą przynależeć dwa miejsca parkingowe - jedno w garażu, drugie przed garażem.

Równolegle do ul. Krokusowej powstaje podobny zespół budynków, w którym znajdą się 24 mieszkania – także na dwóch poziomach. Przy ul. Liliowej deweloper rozpoczął budowę domów bliźniaczych o powierzchni 121 mkw. Każdy ma garaż, dodatkowe miejsce postojowe oraz ogród o powierzchni od 150 do 420 mkw. Takich domów powstanie w sumie 20. Planowany termin zakończenia tego etapu inwestycji to IV kwartał 2020 roku.

- Komorniki, położone 5 km od granic Poznania, to jedna z najlepszych lokalizacji na przedmieściach. Potwierdza to wybór wielu osób szukających własnego lokum, ponieważ gmina ma dodatni współczynnik migracji ludności - zachęca deweloper. - Okolica wyróżnia się niską zabudową, pełnym zapleczem handlowo-usługowym, szeroką ofertą edukacyjną i bliskością Wielkopolskiego Parku Narodowego.

Poz Inwest w branży deweloperskiej działa od niemal 20 lat. Osiedle w Komornikach powstaje od 2015 roku.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA