fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Budowa i remont

Nowe Żegrze z plenerową siłownią

materiały prasowe
Osiedle u zbiegu ul. Rzeczańskiej i Byteńskiej na poznańskich Ratajach oferuje mieszkania w cenach od 7,1 tys. zł za metr.

Nowe Żegrze buduje spółka Agrobex. Deweloper zaplanował cztery czteropiętrowe budynki z podziemną halą garażową. Pierwszy blok jest już gotowy. Na zaawansowanym etapie jest budowa kolejnych budynków ze 108 mieszkaniami. Zakończenie prac deweloper zapowiada na trzeci kwartał tego roku.

Teraz do sprzedaży trafił ostatni blok, w którym są 84 mieszkaniami o powierzchni od 30 do 85 mkw. Klucze do mieszkań będzie można odbierać w drugim kwartale 2020 roku. Na klientów czekają też ostatnie lokale z poprzedniego etapu. Do kupienia są mieszkania od dwóch do czterech pokoi. Lokale można łączyć. Do tych na parterze przynależą ogródki. Agrobex oferuje też komórki lokatorskie.

- Przyszli mieszkańcy osiedla Nowe Żegrze mogą skorzystać również z możliwości wykończenia mieszkań pod klucz w jednym z dwóch pakietów - mówią przedstawiciele dewelopera. - Na terenie osiedla powstanie m.in. plac zabaw i siłownia plenerowa.

Ceny mieszkań zaczynają się od 7,1 tys. zł za mkw.

Nowe Żegrze powstaje u zbiegu ul. Rzeczańskiej i Byteńskiej we wschodniej części Poznania. - Lokalizacja umożliwia sprawny i szybki dojazdu do centrum czy innych części miasta, zarówno samochodem jak i komunikacją miejską - zachęcają przedstawiciele dewelopera. - W pobliżu są liczne tereny zielone, ścieżki rowerowe i obiekty sportowe. Nie brakuje także szkół, przedszkoli i sklepów i punktów handlowo - usługowych.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA