fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Cel: kilkadziesiąt tysięcy ukraińskich klientów

Fotorzepa, Dariusz Gorajski
Współpraca Idea Banku Ukraina z Getin Noble w obsłudze klientów z tego kraju w Polsce jest jednym z głównych projektów strategicznych spółki.

Getin Holding, który jest właścicielem Idea Banku Ukraina, spodziewa się, że współpraca z Getin Noble pozwoli na pozyskanie w ciągu roku 30–50 tys. rachunków dla Ukraińców przebywających w Polsce.

O zawiązanej przez banki współpracy pisaliśmy w piątkowym wydaniu „Rzeczpospolitej". Polega ona na tym, że posiadacze konta w Getin Banku po otworzeniu drugiej część pakietu w Idea Banku Ukraina mogą korzystać z darmowych i szybkich przelewów do tego ukraińskiego banku. – Liczymy, że oferta spotka się z dużym odzewem – mówi Piotr Kaczmarek, prezes Getin Holdingu.

Po zakończeniu promocji koszt przelewu będzie wynosił 9 zł. Bank zabezpiecza też kurs przy wymianie złotych na hrywny i jego zdaniem to obecnie najszybsza i najkorzystniejsza na rynku forma przekazu gotówki na Ukrainę. Do tego dochodzi obsługa klientów w języku ukraińskim (dokumenty, infolinia, doradcy).

Finansowa współpraca obu banków w zakresie oferty dla Ukraińców w Polsce jest jedn...

Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA

WIDEO KOMENTARZ

REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA