fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

BZ WBK Press Foto

Wystawa pokonkursowa BZ WBK Press Foto od piątku w Suwałkach

17 listopada o godz. 18.00 Bank Zachodni WBK i Suwalski Ośrodek Kultury zapraszają na wernisaż wystawy zdjęć laureatów 13. edycji konkursu BZ WBK Press Foto. Wstęp jest wolny.

Nagrodzone zdjęcia prezentowane są w sześciu kategoriach konkursowych: Wydarzenia, Życie codzienne, Kultura i sztuka, Natura, Portrety, Sport. Przypominają nam, co było ważne w Polsce i na świecie w ubiegłym roku. Przywołują na nowo emocje związane z takimi wydarzeniami jak m.in. Światowe Dni Młodzieży czy Euro 2016, ale przede wszystkim pokazują ludzi w ich codzienności, która może być bardzo odmienna w zależności od części świata.

- Obraz stał się jednym z kluczowych nośników informacji, dlatego każdego dnia oglądamy ogromną liczbę zdjęć. Jednak niewiele z nich ma w sobie przekaz, który bez względu na temat zdjęcia jest w stanie poruszyć naszą wrażliwość i wzbudzić emocje. Prace laureatów konkursu BZ WBK Press Foto to perełki fotografii dokumentalnej. Mówią więcej niż słowa i zachwycają swoim artyzmem. To 149 zdjęć, które trzeba zobaczyć – powiedziała Noemi Pietras z 1 Oddziału Banku Zachodniego WBK w Suwałkach.

W ramach wystawy odbędą się również dwudniowe warsztaty fotograficzne „Od pasji do profesjonalizmu”, które poprowadzi Karolina Jonderko, tegoroczna laureatka konkursu.

Organizatorem i mecenasem konkursu jest Bank Zachodni WBK, partnerem technologicznym Fujifilm, a patronami medialnymi: dziennik Rzeczpospolita, TVP Kultura, Polskie Radio PR 1 oraz Interia.

 

GDZIE: Suwalski Ośrodek Kultury (ul. Papieża Jana Pawła II 5, Suwałki)

KIEDY:

  • WYSTAWA: 17-29 listopada 2017 r.
  • WERNISAŻ: 17 listopada (godz. 18.00) – wstęp wolny
  • SPOTKANIE AUTORSKIE Z KAROLINĄ JONDERKO: 17 listopada (godz. 16.30) – wstęp wolny
  • WARSZTATY FOTOGRAFICZNE: 17-18 listopada – zapisy: biuro@bzwbkpressfoto.pl

 

Więcej informacji na temat nagrodzonych prac znajduje się na stronie internetowej pod adresem: www.bzwbkpressfoto.pl

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA