PRESS FOTO

BWA Galeria Zamojska pokaże najlepsze zdjęcia polskich fotoreporterów

To już ostatnia okazja aby zobaczyć najlepsze zdjęcia polskich fotoreporterów. Cykl piętnastu wystaw pokonkursowych 13. edycji BZ WBK Press Foto zakończy się w sercu Zamościa w BWA Galerii Zamojskiej.

Od piątku wystawa najlepszych zdjęć polskich fotoreporterów w Łodzi

149 zdjęć dokumentalnych, których nie da się zapomnieć, dwudniowe warsztaty fotograficzne „Powrót do źródeł”, dwa aparaty Instax mini 70 do wygrania – to wszystko już wkrótce w Galerii Nowa w Łodzi.

Wystawa pokonkursowa BZ WBK Press Foto od piątku w Suwałkach

17 listopada o godz. 18.00 Bank Zachodni WBK i Suwalski Ośrodek Kultury zapraszają na wernisaż wystawy zdjęć laureatów 13. edycji konkursu BZ WBK Press Foto. Wstęp jest wolny.

Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza na wystawę najlepszych zdjęć dokumentalnych BZ WBK Press Foto

149 zdjęć, których nie da się zapomnieć, spotkanie autorskie z laureatami konkursu BZ WBK Press Foto, bezpłatne dwudniowe warsztaty fotograficzne, dwa aparaty Instax mini 70 do wygrania – to wszystko już wkrótce w Tarnowskim Centrum Kultury.

Wystawa pokonkursowa BZ WBK Press Foto na Forte Artus Festival

149 zdjęć dokumentalnych, których nie da się zapomnieć, spotkanie autorskie z Karoliną Jonderko, dwudniowe warsztaty fotograficzne, dwa aparaty Instax mini 70 do wygrania – to wszystko już wkrótce w Dworze Artusa w Toruniu.

Wystawa pokonkursowa BZ WBK Press Foto od piątku we Wrocławiu

149 zdjęć, których nie da się zapomnieć, spotkanie autorskie z laureatami konkursu, dwudniowe warsztaty fotograficzne, dwa aparaty Instax mini 70 do wygrania – to wszystko już wkrótce w Centrum Historii Zajezdnia we Wrocławiu.

Wystawa pokonkursowa BZ WBK Press Foto od piątku w Chojnicach

149 zdjęć, których nie da się zapomnieć, spotkanie autorskie z Danielem Frymarkiem, dwudniowe warsztaty fotograficzne, dwa aparaty Instax mini 70 do wygrania – to wszystko już wkrótce w Centrum Sztuki Collegium Ars w Chojnicach .

Wystawa najlepszych zdjęć polskich fotoreporterów już wkrótce w Poznaniu

149 zdjęć, których nie da się zapomnieć, spotkanie autorskie z laureatką konkursu, dwudniowe warsztaty fotograficzne, dwa aparaty Instax mini 70 do wygrania – to wszystko już wkrótce w Galerii Pix.House w Poznaniu.

Ostatnia szansa na obejrzenie 156 najlepszych zdjęć polskich fotoreporterów

Od 10 do 24 stycznia w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie (II piętro w budynku głównym) można będzie obejrzeć ostatnią już wystawę prac laureatów 12. edycji konkursu fotografii prasowej BZ WBK Press Foto.

Wyjątkowa wystawa fotografii dokumentalnej w BWA Galerii Zamojskiej

Od czwartku, 15 grudnia w BWA Galerii Zamojskiej można będzie oglądać wystawę 156 zdjęć najlepszych polskich fotoreporterów. Są to prace laureatów 12. edycji konkursu fotografii prasowej BZ WBK Press Foto. Wystawę otworzy wernisaż, który rozpocznie się 15 grudnia o godz. 17.00. Wstęp wolny.