fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Adwokaci

Prezydent Andrzej Duda będzie gościem Krajowego Zjazdu Adwokatury

Krajowy Zjazd Adwokatury w 2013 r.
www.adwokatura.pl
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda będzie Gościem rozpoczynającego się 25 listopada br. XII Krajowego Zjazdu Adwokatury.

KZA rozpocznie się o godzinie 10. w Centrum Kongresowym ICE przy ul. Konopnickiej 17 w Krakowie. Wystąpienie Prezydenta RP planowane jest zaraz po otwarciu Zjazdu przez adw. Andrzeja Zwarę, prezesa NRA.

Podczas Zjazdu adwokaci wybiorą nowe władze samorządu: prezesa i członków Naczelnej Rady Adwokackiej, prezesa i sędziów Wyższego Sądu Dyscyplinarnego, przewodniczącego i członków Wyższej Komisji Rewizyjnej oraz Rzecznika Dyscyplinarnego Adwokatury. Adwokaci dyskutować będą również na tematy obecnie nurtujące środowisko adwokackie, kwestie społeczne dotyczące dostępu obywateli do wymiaru sprawiedliwości oraz nakreślą główne kierunki działań na najbliższe lata. W wydarzeniu udział weźmie 327 delegatów reprezentujących 25-tysięczne środowisko z 24 izb adwokackich.

W czwartek, 24 listopada o godz. 18., w Katedrze na Wawelu zostanie odprawiona przez ks. bp. prof. Tadeusza Pieronka msza święta w intencji Polskiej Adwokatury.

26 listopada planowany jest briefing prasowy z nowo wybranym prezesem Naczelnej Rady Adwokackiej.

Informacje organizacyjne, materiały zjazdowe oraz biogramy delegatów znajdują się na stronie internetowej XII Krajowego Zjazdu Adwokatury, pod adresem: http://www.kza2016.pl/

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA