Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 23.07.2019 16:43 Publikacja: 23.07.2019 16:24
Foto: Adobe Stock
Mec. Rafał Dębowski zwraca uwagę, że na mocy przepisów ustawy z 13 czerwca 2019 r. zmieniającej ustawę? o zmianie ustawy o podatku akcyzowym oraz niektórych innych ustaw, ustawę? o efektywności energetycznej oraz ustawę? o biokomponentach i biopaliwach ciekłych mikroprzedsiębiorcy i mali przedsiębiorcy mogą uzyskać obniżkę opłat za energię elektryczną, pod warunkiem, że w terminie do dnia 27 lipca 2019 roku złożą w zakładzie energetycznym stosowne oświadczenie.
- Z uwagi na fakt, że większość kancelarii adwokackich spełnia przesłanki ustawowe upoważniające do skorzystania z powyższej możliwości polecam uwadze Koleżanek i Kolegów ww. przepisy - pisze na stronie adwokatura.pl mec. Dębowski.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Warszawski sąd przyznał odszkodowanie pominiętemu w naborze do pracy kandydatowi, którego rekruter nazwał „morde...
Nie sposób uznać, by po rozpadzie konkubinatu, związek został nierozliczony, bo jeden z partnerów zakładał, że m...
W niektórych sytuacjach przyznaną kategorię wojskową można zmienić. Podstawą do tego może być aktualny stan zdro...
Wrzesień jest uznawany za jeden z najlepszych miesięcy na grzybobranie. Wystarczy kilka dni deszczu, po których...
Wyrok Trybunału Sprawiedliwości UE z 19 czerwca 2025 r. nie jest powodem do odstąpienia przez Sąd Najwyższy od t...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas