Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 23 października 2018 roku zmarł Adam Zien,

radny elekt Rady Gminy Kobiór na kadencję 2018 – 2023. W imieniu wspólnoty samorządowej wyrazy współczucia rodzinie oraz najbliższym składają Wójt oraz Przewodniczący Rady Gminy Kobiór” - czytamy na stronie internetowej gminy Kobiór.

 

Adam Zien startował w wyborach samorządowych z listy KWW Społeczny Komitet. W swoim okręgu zdobył 52,02 proc. poparcia.

Na jego ulotkach wyborczych można było przeczytać, że ”zdecydował się kandydować do Rady Gminy z listy Komitetu Wyborczego Wyborców Społeczny Komitet, gdyż doceniał jego konsekwencję i zaangażowanie na rzecz rozwoju Kobióra”.

"W ostatnich latach w wielu miejscach naszej gminy zaszły pozytywne zmiany. W naszym rejonie powstała sieć kanalizacji sanitarnej, ułożono asfaltobeton na drogach, rozbudowano oświetlenie ulic, przeprowadzono renowację rowów. Jednak przed nami stoją kolejne wyzwania, które trzeba podjąć, by wykorzystać stojące przed nami szanse. Jeśli obdarzycie mnie swoim zaufaniem zrobię wszystko, by w najbliższych latach w naszym rejonie zamieszkania, zostały zrealizowane następujące zamierzenia" - czytamy na stronie gminakobiorwybory.pl. 

Jak podaje "Dziennik Zachodni", Adam Zien miał 49 lat. Był emerytowanym elektromonterem, pasjonatem wędkarstwa i turystyki. Był ojcem czwórki dzieci.