Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 26.09.2019 12:48 Publikacja: 26.09.2019 07:02
Foto: Fotorzepa, Marian Zubrzycki
Podczas trwania obrad Zgromadzenia Narodowego ONZ prezydenci Donald Trump i Andrzej Duda podpisali deklaracje o pogłębieniu współpracy wojskowej między USA i Polską.
Obecna liczba 4,5 tys. amerykańskich żołnierzy stacjonujących w Polsce zwiększy się o tysiąc. MON poniesie koszt w wysokości 50 mln dolarów rocznie, przy czym większość tej kwoty to media i opłaty na rzecz samorządów, w których znajdą się bazy.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Ostatnie 162 samoloty pola walki A-10 Thunderbolt II powinny zostać wycofane ze służby do 2027 roku – z takim wn...
Odpowiedzialny biznes przechodzi kolejną ewolucję związaną z nowymi wymaganiami regulacyjnymi. Tym razem celem jest strategiczna transformacja pozwalająca na skuteczną ochronę środowiska i praw człowieka. Jak odpowiedzieć na te wyzwania?
Szef Sztabu Generalnego WP zapowiedział rozpoczęcie w wojsku produkcji dronów w technologii druku 3D. Żołnierze,...
W jednostce wojskowej w Załuskach koło Nidzicy w województwie warmińsko-mazurskim doszło w nocy do wypadku. Zgin...
- Poprzednie ćwiczenia „Zapad” były podporządkowane przygotowywanej agresji na Ukrainę. Tym razem, w moim przeko...
Rosyjski samolot rozpoznawczy naruszył przestrzeń powietrzną Polski - poinformowało Dowództwo Operacyjne Rodzajó...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas