Reklama
Rozwiń
Reklama

Koronawirus: zmarł pracownik Ministerstwa Sprawiedliwości

Nie żyje pracownik Ministerstwa Sprawiedliwości zakażony koronawirusem. Pracował jako kierowca wiceministra Marcina Romanowskiego. Miał 37 lat.

Aktualizacja: 31.03.2020 15:59 Publikacja: 31.03.2020 08:00

Ministerstwo Sprawiedliwości

Ministerstwo Sprawiedliwości

Foto: Fotorzepa/Magda Starowieyska

dgk

Informację o śmierci pracownika Ministerstwa Sprawiedliwości  podała na Twitterze rzeczniczka tego resortu Agnieszka Borowska.

- Jesteśmy głęboko poruszeni informacją o śmierci naszego pracownika, która pokazuje jak straszny jest koronawirus. Zmarły był jednym z kierowców resortu. Od prawie miesiąca przebywał na urlopie i na zwolnieniu. Jest nam bardzo przykro, że przegrał walkę o życie. R.I.P. - napisała Borowska.

Portalowi wPolityce.pl rzeczniczka MS  powiedziała, że od prawie miesiąca kierowca przebywał na urlopie, a potem na zwolnieniu lekarskim. Nie miał w tym czasie kontaktu z innymi pracownikami resortu.

Zmarły był kierowcą wiceministra Marcina Romanowskiego.

Reklama
Reklama

- Był dobrym, szlachetnym i lubianym przez wszystkich człowiekiem. Bardzo lubił swoją pracę, wykonywał ją świetnie, z wielkim zaangażowaniem. Można powiedzieć, że samochody to była jego pasja - powiedział portalowi wiceminister  Romanowski.

 

Opinie Prawne
Ewa Szadkowska: TSUE wysadził TK w powietrze. To ważna lekcja także dla Donalda Tuska
Cudzoziemcy
Kierowca musi mówić po polsku? Prawnicy oceniają nową usługę „Bolt lokalnie"
Internet i prawo autorskie
Masłowska zarzuca Englert wykorzystanie „kanapek z hajsem”. Prawnicy nie mają wątpliwości
Prawo karne
Małgorzata Manowska reaguje na decyzję prokuratury ws. Gizeli Jagielskiej
Nieruchomości
Wieczni prezesi spółdzielni mieszkaniowych zostaną? Spór o reformę
Materiał Promocyjny
Działamy zgodnie z duchem zrównoważonego rozwoju
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama