Reklama

Niedzielski: Kto się nie szczepi, dokonuje świadomego wyboru

- Jeżeli myślelibyśmy o wprowadzaniu obowiązkowych szczepień na COVID-19, to zaczniemy od grup, które są najbardziej narażone - oświadczył minister zdrowia Adam Niedzielski zastrzegając, że na razie taka decyzja nie zapadła.

Aktualizacja: 22.07.2021 16:35 Publikacja: 22.07.2021 13:36

Niedzielski: Kto się nie szczepi, dokonuje świadomego wyboru

Foto: PAP/Sebastian Borowski

zew

- Szczepienia mają potencjał ochronienia nas przed tymi najgorszymi zjawiskami jak lockdown, jak zgon, jak ciężka hospitalizacja, więc ten, kto z tego nie korzysta dokonuje świadomego wyboru brania na siebie pewnej odpowiedzialności nie tylko za swoje zdrowie, ale za zdrowie też bliskich - powiedział szef resortu zdrowia na konferencji prasowej we Wrocławiu.

Adam Niedzielski był pytany o możliwość wprowadzenia obowiązku szczepień na COVID-19.

Pozostało jeszcze 81% artykułu

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Świat
Gwarancje „inspirowane art. 5”, ale bez NATO. Taka propozycja miała paść w rozmowie z Trumpem
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1268
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1267
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1266
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1265
Reklama
Reklama