Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 07.11.2019 20:34 Publikacja: 07.11.2019 20:34
Foto: Fotorzepa, Marta Bogacz
Marsz i Bieg Niepodległości, pikniki i uroczystości państwowe to tylko niektóre atrakcje przygotowane na 11 listopada. W stolicy odbędzie się jednocześnie również kilkanaście dodatkowych demonstracji. Rekordowy ma być tegoroczny Bieg Niepodległości. W ostatnim wydarzeniu z cyklu Warszawskiej Triady „Zabiegaj o pamięć" weźmie udział aż 22 tys. uczestników. 11 listopada, równo o godz. 11.11, uczestnicy wyruszą na dziesięciokilometrową trasę. Zawodnicy włożą białe i czerwone koszulki, dzięki czemu ustawiając się na starcie w dwóch kolumnach, stworzą najdłuższą narodową flagę.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Kontrowersyjne zachowania, awans do elitarnej jednostki policji, a w finale wpadka z mefedronem i zwolnienie – u...
W ostatnich dniach wiele osób otrzymało alerty RCB związane z naruszeniem polskiej przestrzeni powietrznej. W ni...
Jerzy Giedroyc uważał, że niepodległość naszych wschodnich sąsiadów gwarantuje niepodległość Polski, dlatego pow...
Patrycja Wiżgała i Łukasz Knapczyk z Lwówka Śląskiego po zaledwie dobie od narodzin syna Antosia zostali pozbawi...
Pomnik Stefana Starzyńskiego na placu Bankowym jest notorycznie zanieczyszczony. Problem, o którym pisaliśmy 15...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas