Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 01.08.2016 15:26 Publikacja: 01.08.2016 15:16
Ewa Tylman
Foto: Facebook
Ciało 26-latki wyłowiono w poprzedni poniedziałek w Czerwonaku pod Poznaniem. Śledczy byli praktycznie pewni, że to Ewa Tylman. Płaszcza, spodnie, torebka i kolor włosów zgadzały się z opisem zaginionej. Przy wyłowionym ciele znaleziono też kartę płatniczą z nazwiskiem Ewy Tylman i klucze do mieszkania.
Z ostatecznym potwierdzeniem tożsamości zmarłej śledczy czekali na wyniki badań DNA. Jak podaje portal wyborcza.pl, wyniki są już znane i potwierdzają, że ciało wyłowione z Warty to Ewa Tylman. Informację potwierdził też w rozmowie z portalem zastępca szefa poznańskiej prokuratury Łukasz Biela.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Kontrowersyjne zachowania, awans do elitarnej jednostki policji, a w finale wpadka z mefedronem i zwolnienie – u...
Z powodu zanieczyszczonego powietrza stolica polskich Tatr ma problemy z pobieraniem tzw. opłaty klimatycznej. P...
Prognozy pogody na najbliższe dni przewidują deszcz, burze i dosyć niskie temperatury. To efekt niżu genueńskieg...
Minister Marcin Kierwiński zwołał sztab kryzysowy w siedzibie Rządowego Centrum Bezpieczeństwa — podaje Minister...
W województwie lubelskim stwierdzono kolejne podejrzenie zakażenia bakterią cholery w Polsce. Główny inspektor s...
Wspiera edukację, lokalne społeczności oraz pracowników w ich trudnych życiowych momentach. Od 35 lat duński holding VKR – właściciel marek VELUX oraz spółek siostrzanych konsekwentnie pokazuje, że kapitał społeczny jest tak samo ważny jak kapitał finansowy.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas