Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 31.08.2020 06:02 Publikacja: 30.08.2020 19:38
Foto: Fotorzepa/ Jerzy Dudek
Z projektu ustawy okołobudżetowej na 2021 r. wynika, że wprowadzone będą duże oszczędności na zarobkach wszystkich zatrudnionych w administracji publicznej.
W uzasadnieniu do projektu wskazuje się, że wydatki na wynagrodzenia w administracji publicznej mają być zamrożone. W myśl tych przepisów nie będą także w 2021 r. tworzone w urzędach fundusze nagród. Pozwoli to na zmniejszenie w 2021 r. wydatków na płace w jednostkach sektora finansów publicznych. Ciągle będzie możliwość przyznania nagród za szczególne osiągnięcia, pod warunkiem że zmieszczą się one w funduszu wynagrodzeń danego urzędu zaoszczędzonych na pracownikach przebywających na zwolnieniach lekarskich, urlopach wychowawczych czy wynikających z nieobsadzenia etatów w urzędzie.
Każdy sprawdzi wysokość przyszłej emerytury przez internet. Budżet państwa nie poniesienie z tego tytułu żadnych...
Od 1 lipca zaczną obowiązywać nowe, ostrzejsze wymogi na egzaminie na prawo jazdy. Za rozporządzeniem w tej spra...
Od lipca ruszają wypłaty renty wdowiej. Na przelewy czeka ponad milion seniorów, którzy już złożyli wnioski o no...
Za nami gala 23. edycji rankingu kancelarii prawniczych. Na podium stanęły największe i najlepsze zespoły adwoka...
VELUX Polska, obchodząca w tym roku 35-lecie obecności na rynku jest jedną z tych firm, które współtworzyły polską branżę budowlaną. Od podstaw budowała kategorię użytkowych poddaszy, inwestując w przemysł, rozwijając lokalnych dostawców i kształtując standardy zrównoważonego rozwoju.
I Prezes Sądu Najwyższego Małgorzata Manowska przyznała, iż nie jest pewne, czy SN zdąży z rozpatrzeniem protest...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas