Reklama
Rozwiń
Reklama

Pacjenci mogą ocenić swoją lecznicę POZ w anonimowej ankiecie satysfakcji

Pacjenci, którzy korzystają ze świadczeń podstawowej opieki zdrowotnej, mogą już wystawić oceny swojej lecznicy w anonimowej ankiecie satysfakcji opracowanej przez NFZ

Aktualizacja: 05.11.2015 10:31 Publikacja: 05.11.2015 10:00

Pacjenci mogą ocenić swoją lecznicę POZ w anonimowej ankiecie satysfakcji

Foto: 123RF

Badanie poziomu zadowolenia pacjentów ze świadczeń opieki zdrowotnej w oparciu o wyniki anonimowej ankiety - to założenie programu monitorowania poziomu satysfakcji pacjenta, który rusza dziś  w NFZ. Pierwszym etapem jest pilotażowe badanie w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ). Przez trzy tygodnie (od 5 listopada br.) anonimowa ankieta (adres: http://ankiety.nfz.gov.pl/index.php/377824) będzie udostępniona pacjentom w formie elektronicznej na stronie internetowej Funduszu, a w formie papierowej - w punktach obsługi pacjentów w siedzibach oddziałów wojewódzkich NFZ oraz ich delegatur.

Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.

Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Treści, którym możesz zaufać.

Reklama
Nieruchomości
Budowa domów i mieszkań na nowych zasadach. Co się zmieni w 2026 roku?
Materiał Promocyjny
Aneta Grzegorzewska, Gedeon Richter: Leki generyczne też mogą być innowacyjne
Sądy i trybunały
RPO nie zostawia suchej nitki na projekcie resortu Waldemara Żurka
Prawo dla Ciebie
Sąd: wlewy z witaminy C i kurkuminy to nie jest żadne leczenie
Nieruchomości
Mieszkańcy zapłacą od kilograma śmieci. Jest nowy projekt rządu
Materiał Promocyjny
Raport o polskim rynku dostaw poza domem
Dane osobowe
Sąd: szpital zapłaci słoną karę za kamery ukryte w zegarach
Materiał Promocyjny
Manager w erze AI – strategia, narzędzia, kompetencje AI
Reklama
Reklama