Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 16.06.2025 14:01 Publikacja: 28.02.2024 09:22
Od lewej Tadeusz Marek i Jacek Bilewicz
Foto: Prokuratura Krajowa
Nowy prokurator regionalny Tadeusz Marek rozpoczął pracę w 1991 r. w Prokuraturze Rejonowej w Łomży. Od 1996 r. pracował w tamtejszej Prokuraturze Wojewódzkiej (obecnie Okręgowej). W latach 2003-2008 pełnił funkcję Naczelnika Wydziału Śledczego w Prokuraturze Okręgowej w Łomży, zaś w latach 2008-2016 r. funkcję Prokuratora Okręgowego w Białymstoku.
Od kwietnia 2016 roku pracował jako prokurator pierwszoliniowy w wydziale do walki z przestępczością gospodarczą Prokuratury Okręgowej w Białymstoku, prowadząc śledztwa w sprawach przestępczości podatkowej, niegospodarności, a także przestępczości narkotykowej. Pracował także nad wyjaśnieniem przyczyny katastrofy autokarowej maturzystów pod Jeżewem w 2005 r. Trzykrotnie nagradzany przez Ministra Sprawiedliwości — Prokuratora Generalnego za osiągnięcia w pracy śledczej.
Każdy z małżonków może wydawać ze wspólnego majątku na swoje potrzeby, byle go nie trwonił – stwierdził Sąd Najw...
Resort infrastruktury przygotował projekt nowelizacji rozporządzenia o znakach i sygnałach drogowych. Co się zmi...
Choć urzędy stanu cywilnego nie badają, ilu mężów po ślubie przyjmuje nazwisko żony (całkowicie lub zachowując r...
W czerwcu niektórzy rodzice mogą otrzymać 800 plus nieco wcześniej niż wynika z harmonogramu. Jest też grupa, do...
Polski bank z wyróżnieniem w kategorii Metaverse. Międzynarodowe jury doceniło innowacyjną kampanię Pekao dla młodych klientów.
Zawody związane z bezpieczeństwem życia i zdrowia zajmują czołowe miejsca w tegorocznej edycji rankingu najbard...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas