Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 04.02.2020 09:00 Publikacja: 04.02.2020 09:00
Foto: tv.rp.pl
Z dwudniową wizytą w Polsce przebywa prezydent Francji Emmanuel Macron.
W poniedziałek spotkał się m.in. z prezydentem Andrzejem Dudą i premierem Mateuszem Morawieckim, z którym podpisał wspólną deklarację w zakresie polityki europejskiej. Szef polskiego rządu wyraził zadowolenie z wizyty prezydenta Francji w Polsce podkreślając, że może nazwać ją "przełomową". Stwierdził, że wiele przedyskutowanych tematów otwiera "nowy rozdział naszej współpracy".
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Kontrowersyjne zachowania, awans do elitarnej jednostki policji, a w finale wpadka z mefedronem i zwolnienie – u...
Premier Donald Tusk zapowiedział, że w środę rząd przyjmie uchwałę, która zobowiązuje do końca roku do zakupu ok...
Ja nie lubię strachu i nie lubię tej emocji. I generalnie zawsze ją odradzam, dlatego, że ona utrudnia podejmowa...
- Jeżeli doszłoby do weta prezydenta, to wtedy nie ma żadnych ograniczeń - ani w 800+, ani w Dobrym Starcie, ani...
Członkiem Komisji Etyki Poselskiej został Witold Tumanowicz z Konfederacji, znany z kontrowersyjnej wypowiedzi n...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas