Reklama

Stanisław Karczewski: Referendum? Nie kupuję kota w worku

Pomysł prezydenta trzeba rozważyć. Prawo i Sprawiedliwość nie rozmawiało z Andrzejem Dudą w tej sprawie - mówi marszałek Senatu Stanisław Karczewski.

Aktualizacja: 04.05.2017 10:28 Publikacja: 04.05.2017 09:54

Marszałek Senatu Stanisław Karczewski

Marszałek Senatu Stanisław Karczewski

Foto: Fotorzepa, Jerzy Dudek

Wczoraj podczas uroczystości 226. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja prezydent Andrzej Duda zapowiedział, że chce, aby w sprawie Konstytucji Rzeczypospolitej odbyło się w przyszłym roku referendum. Prezydent podkreślił, że wierzy, iż to przedsięwzięcie uda się przeprowadzić ponad podziałami.

Zapowiedź prezydenta skomentował w Radiu Zet marszałek Senatu Stanisław Karczewski. - Nie wiem, czy zdołamy przeprowadzić referendum w przyszłym roku. Zobaczymy. Ja nie kupuję nigdy kota w worku. Zawsze sprawdzam co w nim jest - powiedział.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Polityka
Tajemniczy zakup MSZ. Wiadomo o nim dzięki NIK
Polityka
Prezydenta walka z wiatrakami. Rząd nie składa broni. Będzie nowy projekt ustawy
Polityka
Sondaż: Polacy jednoznacznie o obecności polskich żołnierzy na Ukrainie
Polityka
Gen. Mirosław Różański o dronie: Rosja nas testuje. Powinniśmy odpowiedzieć stanowczo
Materiał Promocyjny
Firmy coraz częściej stawiają na prestiż
Reklama
Reklama