Aktualizacja: 08.05.2017 12:23 Publikacja: 08.05.2017 12:09
Posłanka Nowoczesnej Joanna Schmidt
Foto: Fotorzepa/ Jerzy Dudek
- We wrześniu 2016 roku wzięłam rozwód. W październiku zeszłego roku Ryszard Petru wyprowadził się z domu. Jesteśmy razem. Ryszard był w trakcie separacji, a teraz jest w trakcie rozwodu. To Ryszard złożył pozew rozwodowy – cytuje Joannę Schmidt „Super Express”.
Petru do tej pory nie chciał zabrać głosu w sprawie związku oraz słynnego wyjazdu na Maderę, o którym media informowały na przełomie roku. Lider Nowoczesnej w styczniu mówił, że jest skłonny odpowiadać na wszystkie pytania dotyczących kwestii politycznych. "Nie chcę natomiast odpowiadać na żadne pytania dotyczące kwestii niezwiązanych z polityką, czyli prywatnych" - powiedział.
Tylko 99 zł za rok.
Czytaj o tym, co dla Ciebie ważne.
Sprawdzaj z nami, jak zmienia się świat i co dzieje się w kraju. Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia, historia i psychologia w jednym miejscu.
Są wyniki najnowszego badania preferencji partyjnych - sondaż przeprowadzony przez United Surveys publikuje Wirt...
Polskie Radio 24 podało wyniki najnowszego sondażu przed I turą wyborów prezydenckich, która odbędzie się 18 maja.
Agnieszka Rupniewska, prezydent Zabrza, została odwołana z zajmowanego stanowiska w referendum rok po wyborach s...
Audyt śledztwa w sprawie majątku prezesa NIK Mariana Banasia nie podważył ustaleń śledztwa. Kolejne cztery osoby...
Konflikt między Sławomirem Mentzenem a Karolem Nawrockim może przekreślić nieformalny sojusz między Konfederacją...
W debacie o rynku pracy nie można zapominać o człowieku. Ideałem dla większości pozostaje umowa o pracę, ale technologie i potrzeba elastyczności oferują nowe rozwiązania.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas