Stanisław Karczewski o kadrze. Były "Orły", teraz "milionerzy"

Stanisław Karczewski po przegranym meczu z Senegalem pisał o "Orłach" i kibicowaniu do końca. Po wczorajszym spotkaniu z Kolumbią napisał o "biegających po boisku milionerach".

Publikacja: 25.06.2018 08:20

Stanisław Karczewski o kadrze. Były "Orły", teraz "milionerzy"

Foto: Fotorzepa/ Jerzy Dudek

W pierwszym spotkaniu na mistrzostwach świata w Rosji Polacy przegrali z Senegalem 1:2. "O meczu Polska - Senegal trzeba jak najszybciej zapomnieć. Przed reprezentacją dwa ważne mecze, które Biało-czerwone Orły muszą wygrać. Nadal trzymamy kciuki. Kibicujemy do końca" - napisał w ubiegłym tygodniu marszałek Senatu Stanisław Karczewski.

Inne nastroje były po wczorajszej porażce 0:3 z Kolumbią. Karczewski nawiązał do najnowszego sondażu partyjnego i nazwał reprezentantów Polski "milionerami biegającymi po boisku. 

Czytaj także:

Robert Lewandowski: Byliśmy słabsi, nie ma co się oszukiwać

Szczepłek po klęsce z Kolumbią: Ostał nam się jeno sznur

Polska-Kolumbia 0:3: Koniec taki jak zwykle

Wojciech Szczęsny: Zawiedliśmy wszystkich

"Politycy opozycji mówią coś o spadającym poparciu PiS. Niewątpliwie spadło i to znacznie, zaufanie do naszych biegających po boisku milionerów, ale partia rządząca ma się dobrze. I niech tak zostanie. Dobre wyniki zachęcają do dalszej, ciężkiej pracy" - napisał Karczewski.

Polityka
Karol Nawrocki podał nazwę organizacji, której przekazał kawalerkę w Gdańsku
Polityka
Kto stoi za próbą ingerencji w kampanię wyborczą i spotami na Facebooku
Polityka
Jakie cechy przypisuje się kandydatom na prezydenta? Znamy wyniki sondażu
Polityka
Sławomir Mentzen nie przyjął policyjnej ochrony. „Wolałbym, żeby policja zajęła się znalezieniem osób, które mi grożą”
Polityka
Sondaż: Polacy wskazali zwycięzców debaty z 12 maja