Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 08.07.2019 10:20 Publikacja: 07.07.2019 18:59
„Mrowisko pomysłów” – tak określano konwencję PiS w Katowicach z udziałem Jarosława Kaczyńskiego
Foto: Polskapresse
Dobry czas Polski i Polaków – to stwierdzenie pojawiło się w przemówieniach Jarosława Kaczyńskiego w trakcie konwencji programowej PiS w Katowicach. I to być może będzie ogólne hasło, pod którym obóz rządzący pójdzie do jesiennych wyborów. Stabilizacja i spokój – to inne hasło, które padło w przemówieniu Kaczyńskiego. Jednak co ten „dobry czas" będzie konkretnie oznaczać w przyszłości, poza utrzymaniem obecnych programów społecznych? Na to poznaliśmy odpowiedź jedynie w zarysach. Równolegle opozycja cały czas rozmawia o formacie startu. Swoją decyzję ogłosiło w sobotę PSL.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Gdyby wybory do Sejmu odbywały się w najbliższą niedzielę, 29,3 proc. badanych oddałoby głos na KO, a 29,2 proc....
Odpowiedzialny biznes przechodzi kolejną ewolucję związaną z nowymi wymaganiami regulacyjnymi. Tym razem celem jest strategiczna transformacja pozwalająca na skuteczną ochronę środowiska i praw człowieka. Jak odpowiedzieć na te wyzwania?
Po wyborach prezydenckich PiS idzie za ciosem. Seria referendów lokalnych wspieranych lub inicjowanych przez par...
„Ofiary ludobójstwa na Wołyniu zasługują na godny pochówek, a ich żyjące rodziny mają prawo by pomodlić się na g...
Szef MSZ Radosław Sikorski w rozmowie z RMF mówił o Sławomirze Cenckiewiczu, który zostać ma przyszłym szefem BB...
33,3 proc. respondentów jest zdania, że minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski byłby lepszym premierem n...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas