Tadeusz Mosz od 5 listopada 2007 r. prowadził codzienny autorski program gospodarczy "EKG - Ekonomia, Kapitał, Gospodarka". Była pasjonatem gospodarki i rynków papierów wartościowych.

Karierę zaczynał w TVP. Był autorem wielu programów o tematyce ekonomicznej, m.in. "Jak jest, jak może być, jak być powinno, czyli jak przekształcić system centralnie planowany w rynkowy". Był też autorem i pomysłodawcą widowiska na żywo "Otwarte studio", gdzie bez skrępowania można było prowadzić spór z przedstawicielami ówczesnej władzy oraz magazynu "Giełda".

Był także współautorem i prowadzącym poranny magazyn "Kawa czy herbata" w TVP 1.

Współpracował z Gazetą Giełdy "Parkiet", gdzie był doradcą prezesa zarządu i kierownikiem zespołu analityków giełdowych. Przez 5 lat był felietonistą "Przekroju", a wcześniej BusinessWeek i Businessman Magazine.

W telewizji prowadził magazyn ekonomiczny "Plus Minus" oraz "Mówisz Mosz", a z Janem Wróblem program publicystyczny "Kto za to zapłaci?"

Tadeusz Mosz był też laureatem wielu nagród dziennikarskich W 2002 r. otrzymał "Ostre pióro" - przyznawane przez Business Centre Club, a rok później otrzymał Medal Europejski, którym nagrodzono także jego program "Plus Minus". W 2002 r. został Dziennikarzem Roku miesięcznika "Twój Pieniądz", a w 2004 został nagrodzony tytułem "Dziennikarza gospodarczego roku" przyznawany w konkursie "Finansista Roku". W tym samym roku nominowany był do nagrody Wiktora.

Tadeusz Mosz 25 stycznia obchodził 60. urodziny.

– Myślę, że będzie trudno znaleźć tak dobrego komentatora i publicystę ekonomicznego – powiedział na antenie TVP Info Maciej Głogowski, wiceszef TOK FM – radia, z którym Tadeusz Mosz był też związany. – On był taki uśmiechnięty, zawsze starał się być pozytywnie nastawiony. I ten optymizm było widać na każdym kroku. Zresztą nawet kiedy były takie dni gorszej dla niego formy, na pewno nasi słuchacze nie mogli tego rozpoznać. On był taki pogodny, uśmiechnięty, z silną wolą żeby iść, zawsze iść do przodu.