Osiedle Bemosphere w Warszawie buduje Develia. W kolejnym etapie inwestycji deweloper zaplanował trzy budynki z 213 mieszkaniami o powierzchni od 28 do 82 mkw.

Własne wykonawstwo

Powstanie też sześć lokali usługowych. Będą mogły w nich działać sklepy, kawiarnie, punkty usługowe. Na osiedlu powstaną także stanowiska do ładowania pojazdów elektrycznych. Budynki mają być gotowe w czwartym kwartale 2025 roku.

- Bemosphere jest jedną z wielu inwestycji prowadzonych przez Develię w ramach własnego wykonawstwa – powiedział Rafał Winkiel, dyrektor generalny Develia Construction. Ceny mieszkań na osiedlu Bemosphere zaczynają się od 15,6 tys. zł za metr.

Obok szkoły

- Chrzanów wyróżnia się rozbudowaną infrastrukturą lokalną. Działają tu sklepy, punkty usługowe, placówki edukacyjne: żłobki, przedszkola, szkoły. Dodatkowo na ul. Szeligowskiej powstanie nowa szkoła podstawowa – mówią przedstawicieli Develii. - Tuż obok niej budujemy osiedle Bemowo Vita.

W pierwszym etapie tej inwestycji powstanie 225 mieszkań o powierzchni od 25 do 147 mkw. w cenie od 15 tys. zł za mkw. Docelowo na osiedlu powstanie ponad 1,2 tys. lokali.