Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 04.10.2017 10:49 Publikacja: 04.10.2017 10:49
Foto: materiały prasowe
Fundusz Globalworth Real Estate Investments zawarł z głównymi akcjonariuszami REIT-u, czyli podmiotami kontrolowanymi przez amerykański fundusz Oaktree i Griffin Real Estate, umowę inwestycyjną negocjowaną od wakacji (informacja została utajniona).
Globalworth przejmie od głównych udziałowców 74,8 mln akcji, stanowiących 47,9 proc. w kapitale. Fundusz będzie musiał ogłosić wezwanie w związku z przekroczeniem progu 33 proc. głosów, planuje kupić nie mniej niż 78,1 mln akcji (50 proc. plus jeden papier).
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Polacy ruszyli w drogę na długi weekend sierpniowy. Wolnych miejsc w kurortach zostało niewiele – wynika z anali...
W I półroczu Ronson Development sprzedał 183 mieszkania. Całkowite przychody spółki ze sprzedaży lokali mieszkal...
Newgate Investment kupuje od TDJ Estate park handlowy przy ul. Armii Krajowej w Katowicach. Obiekt oferuje 8,8 t...
Deweloper ogłasza start nowej inwestycji w stolicy – Piniova Apartamenty. Firma wybuduje mieszkania także w Szcz...
W czterech budynkach przy powstającej stacji metra Chrzanów w Warszawie powstało 517 mieszkań PRS.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas