Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 27.06.2017 08:42 Publikacja: 27.06.2017 08:42
Foto: 123RF
Będzie więcej pieniędzy na kredyty mieszkaniowe z dopłatą. Rząd przyjął w trybie pilnym projekt w tej sprawie. Chodzi o nowelizację ustawy o pomocy państwa w nabyciu pierwszego mieszkania przez młodych ludzi. Na jej podstawie prowadzony jest rządowy program kredytowy „Mieszkanie dla młodych".
Celem projektu jest umożliwienie przeznaczenia wszystkich środków, o których mówi ustawa o „MdM", na dofinansowanie wkładów własnych wymaganych przez banki do zaciągnięcia kredytu mieszkaniowego.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Krajowa Administracja Skarbowa wykryła nowy, nielegalny proceder, w którym wykorzystywane są osoby do 26 roku ży...
Duże emocje towarzyszyły środowemu posiedzeniu Trybunału Stanu w sprawie zgody na uchylenie immunitetu Pierwszej...
Chłopcy, którzy biorą udział w samozwańczych "Szon patrolach", publikując w sieci zdjęcia i komentarze na temat...
Czy niezadowalające zarobki uzasadniają zmianę fundamentów zawodu adwokata?
Sąd niższej instancji może badać prawidłowość powołania sędziów zasiadających w składzie orzekającym Izby Kontro...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas