Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 10.09.2025 07:41 Publikacja: 18.07.2022 16:42
Foto: cyfrowa.rp.pl
Trwają prace nad pozwem ze strony Polsatu, TVN, Grupy Kino Polska i Telewizji Puls, by zyskać rekompensaty od Skarbu Państwa – informuje dziś Presserwis.pl, internetowe ramię miesięcznika o rynku mediów „Press”. Według tego źródła, największe prywatne stacje telewizyjne miałyby wystosować pozew zbiorowy.
Chodzi o niejednolite podejście państwa do przełączenia cyfrowej telewizji naziemnej w Polsce na nowy standard. Na wniosek Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, Urząd Komunikacji Elektronicznej zgodził się, aby Telewizja Polska nie zmieniała standardu nadawania z DVB-T na DVB-T2/HEVC do 2024 roku (TVP może to zrobić wcześniej, ale nie musi).
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Prezydent USA Donald Trump oświadczył w piątek, że ma już chętnych nabywców na TikToka i mógłby dalej przedłużyć...
W piątek 8 sierpnia zakończyło się trwające od 6 maja i kilka razy przedłużane nadzwyczajne walne zgromadzenie w...
Z okazji 81. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego redakcje dziennika „Rzeczpospolita” oraz serwisu zyciewars...
Telewizji Polskiej szkodzi polityczny impas. Byli szefowie TVP, w rozmowie z „Rzeczpospolitą" wskazują, co może...
Decyzją głównego akcjonariusza – TiVi Foundation – Cyfrowy Polsat ma nowego prezesa i przewodniczącego rady nadz...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas