Na specjalne życzenie fanów ponowny pokaz koncertu Queen Rock Montreal. Odnowiona cyfrowo wersja najlepszego koncertu wszech czasów na dużym ekranie 26 stycznia w Multikinie!

Zarejestrowany na żywo w Montreal's Forum w 1981, był pierwszym koncertem nagranym przez grupę w formacie kinowym. Teraz oryginalny film został odrestaurowany w Ultra HD wraz z wspaniałym dźwiękiem przestrzennym, żeby stworzyć nie lada gratkę dla fanów Queen na całym świecie.

Genialne widowisko, podczas którego zespół zagrał najważniejsze hity jak: We Will Rock You, Killer Queen, Under Pressure, Crazy Little Thing Called Love, We Are The Champions, Another One Bites The Dust and Bohemian Rhapsody. Queen Rock Montreal jest bez wątpienia najwyższym wydarzeniem muzycznym na dużym ekranie w Multikinie. Nie możesz tego przegapić!

„Queen Rock Montreal" będzie można zobaczyć 26 stycznia o 20.00 w wybranych kinach sieci Multikino: Warszawa – Złote Tarasy, Wrocław Pasaż, Rybnik, Koszalin, Poznań 51, Zabrze, Gdańsk, Kraków, Bydgoszcz, Szczecin, Gdynia, Łódź, Rzeszów, Lublin, Katowice i Olsztyn.

www.multikino.pl

KONKURS

Dla naszych czytelników mamy po jednym podwójnym zaproszeniu na Queen Rock Montreal:

Wrocław Pasaż - 1 podwójne zaproszenie - (esemes o treści ZW.01.Imię Nazwisko)

Warszawa Złote Tarasy - 1 podwójne zaproszenie - (esemes o treści ZW.02.Imię Nazwisko)

Autopromocja
ORZEŁ INNOWACJI

Zgłoś swój projekt w konkursie dla startupów i innowacyjnych firm

WEŹ UDZIAŁ

Gdańsk - 1 podwójne zaproszenie - (esemes o treści ZW.03.Imię Nazwisko)

Aby je wygrać, wyślij w czwartek (22 stycznia) esemes z danym kodem na nr 71601 (cena 1 zł plus VAT - 1,23 zł).

Wygrywa co drugi esemes z danym kodem wysłany na podany numer w godz. 19.30 - 20.30 w dniu 22 stycznia, do momentu wyczerpania puli nagród (zaproszenie będzie można odebrać na miejscu w dniu wydarzenia, informacja o wygranej znajdzie się w esemesie zwrotnym).