Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 19.09.2025 12:06 Publikacja: 09.03.2023 10:42
Jaroslav Nad', minister obrony Słowacji
Foto: AFP
Nad' zamieścił na Facebooku fragment wywiadu, jakiego prezydent Andrzej Duda udzielił CNN. Prezydent mówi w nim, że Polska - we współpracy z sojusznikami - byłaby gotowa przekazać myśliwce MiG-29 Ukrainie. Duda wyraził przekonanie, że ukraińskie Siły Powietrzne mogłyby skorzystać z tych myśliwców "niemal natychmiast".
Słowacja już wcześniej sygnalizowała, że byłaby skłonna przekazać Ukrainie 10 z 11 wycofanych ze służby myśliwców MiG-29 (ostatnia maszyna miałaby trafić do muzeum).
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Jestem rozczarowany Władimirem Putinem - mówił w rozmowie z Fox News prezydent USA Donald Trump. Trump ponownie...
W momencie rosnącego międzynarodowego niepokoju o sytuację humanitarną w Strefie Gazy coraz większa liczba doros...
Izraelskie czołgi pojawiły się w dwóch dzielnicach miasta Gaza, które znajdują się w pobliżu centrum miasta - in...
Mamy zdecydowanie zbyt mało środków antydronowych. I to jest luka w naszych zdolnościach obronnych - mówi w rozm...
Na dwóch odcinkach frontu Ukraińcy odnoszą sukcesy w kontratakach. Rosjanie odgrażają się, że zimą ruszą do kole...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas