Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 15.04.2020 15:12 Publikacja: 15.04.2020 14:39
Foto: Fotorzepa
Przed świętami sieci handlowe wydłużyły czas funkcjonowania swoich placówek, by choć w ten sposób móc poradzić sobie z kolejkami, jakie pojawiły się przed sklepami po wprowadzeniu znaczących ograniczeń w liczbie klientów na terenie sklepów. Biedronka i Lidl posunęły się nawet do tego, że część placówek była całodobowa.
Ten stan rzeczy, z grubsza, będzie trwał nadal. Biedronka poinformowała, że postanowiła wydłużyć Akcję 24, czyli jej placówki będą standardowo czynne między 6 a 24, a niektóre całodobowo aż do piątku 18 kwietnia. Zdaniem przedstawicieli sieci, pozwoli to nie tylko na większy komfort zakupów dla klientów, ale także zwiększy bezpieczeństwo pracowników, którzy dzięki temu obsługują mniej klientów równocześnie. Między 6 a 24 czynne będzie blisko 1,6 tys. sklepów sieci, a 850 całą dobę. Aktualna lista jest na stronie Biedronki.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Zaczyna się długi sierpniowy weekend. W ciągu najbliższych trzech dni zakupy będzie można zrobić tylko w sobotę...
Firma GE Appliances, należąca do chińskiego koncernu Haier – największego producenta AGD na świecie – zainwestuj...
W lipcu w sklepach za najczęściej kupowane produkty trzeba było zapłacić o 5,7 proc. więcej niż przed rokiem. To...
Chiński producent suplementów diety Aland Health Holdings może zostać wkrótce wystawiony na sprzedaż. Właściciel...
W opinii badanych największe sklepy częściej oferują produkty w najlepszych cenach. Dyskonty za to jasno komunik...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas