Dzisiaj Eamonn Crowley złożył rezygnację z funkcji członka zarządu BZ WBK ze skutkiem natychmiastowym. Crowley odpowiedzialny był za zarządzanie finansami banku, z branżą bankowo-finansową związany jest ponad 25 lat, karierę zaczynał w irlandzkim AIB (poprzedni główny akcjonariusz BZ WBK, wyszedł z tego banku w 2010 r.), w 2002 r. przeniósł się do Warszawy. Wdrażał plany strategiczne i finansowe, odegrał sporą rolę w koordynacji sprzedaży pakietu 70,4 proc. akcji AIB w BZ WBK.

Rada nadzorcza banku podjęła uchwałę w sprawie powołania Macieja Relugi na członka zarządu tego trzeciego co do wielkości banku w Polsce. Reluga związany jest z tą instytucją od 2002 r., pełni funkcję głównego ekonomisty (będzie ją sprawował nadal), odpowiedzialnego, między innymi, za analizy makroekonomiczne i rynkowe, prognozowanie krótko- i długoterminowe oraz przygotowywanie scenariuszy skrajnych. W latach 1998-2002 pracował jako ekonomista w ING Banku Śląskim i ING Barings, a w latach 1996-1998 jako analityk w Narodowym Banku Polskim. Ukończył studia na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz Program Zarządzania Finansowego na Uniwersytecie w Namur w Belgii. Zdobył wykształcenie w Akademii Strategicznego Przywództwa w ICAN Institute i w Swiss Finance Institute (Senior Management Programme in Banking), a także odbył liczne kursy i szkolenia (między innymi w Cambridge University). Od 2012 r. Reluga zasiadał też w Radzie Gospodarczej przy premierze Donaldzie Tusku (zastąpił Mateusza Morawieckiego, ówczesnego prezesa BZ WBK, a obecnego wicepremiera, ministra rozwoju oraz finansów).

Reluga z zespołem w 2013 r. zajął III miejsce w konkursie na najlepszego analityka makroekonomicznego, organizowanym przez "Parkiet", "Rzeczpospolitą" i NBP. Regularnie osiąga też dobre rezultaty w miesięcznych prognozach makroekonomicznych i finansowych "Parkietu". W 2014 i 2015 r. był czwarty.