Mozilla
poinformowała, że już wkrótce system Firefox OS zadebiutuje na nowych rynkach i urządzeniach.
Deutsche Telekom
przygotowuje się do premiery Firefox OS w Niemczech, na Węgrzech oraz w Grecji.
Telefónica
Aktualizacja: 09.10.2013 17:22 Publikacja: 09.10.2013 17:22
Mozilla
poinformowała, że już wkrótce system Firefox OS zadebiutuje na nowych rynkach i urządzeniach.
Deutsche Telekom
przygotowuje się do premiery Firefox OS w Niemczech, na Węgrzech oraz w Grecji.
Telefónica
zamierza wprowadzić system dla swoich klientów w Brazylii oraz na innych rynkach Ameryki Łacińskiej.
Telenor
natomiast potwierdził plany wprowadzenia telefonów z Firefox OS na Węgrzech, w Serbii i Czarnogórze.
Nowe telefony Firefox OS zadebiutują z najnowszą wersją systemu Firefox OS (1.1). Obecni użytkownicy Firefox OS już wkrótce otrzymają aktualizację do najnowszej wersji.
Telefony z Firefox OS są obecnie dostępne dostępne w sieci Telefónica w Hiszpanii, Kolumbii i Wenezueli oraz Deutsche Telekom (T-Mobile) w Polsce.
© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: rpkom.pl
Mozilla
poinformowała, że już wkrótce system Firefox OS zadebiutuje na nowych rynkach i urządzeniach.
Tempo odchodzenia od węgla w energetyce jest uzależnione od możliwości zapewnienia podstawy systemu, która będzie stabilizować pogodozależne źródła odnawialne do czasu uruchomienia elektrowni jądrowej. Taką rolę może pełnić gaz.
Globalny rynek technologii medycznych, wspierany przez inwestycje i nowoczesne programy, dynamicznie rośnie. Jednym z takich działań jest nabór „Ścieżka SMART” finansowany z Funduszy Europejskich dla Nowoczesnej Gospodarki. Stworzyliśmy hydrożel do hodowli komórkowych. Jest to narzędzie przydatne w badaniach nad nowymi lekami – mówi Marcin Krzykawski, prezes Real Research.
Transformacja powinna być prowadzona według planu nakreślonego na wiele lat do przodu, a nie według harmonogramu wyborczego. Powinien się w nią w jak największym stopniu angażować kapitał prywatny, by pomoc publiczna trafiała do inwestycji o największych ryzykach.
Od technologii nie da się uciec. Zamiast jednak z nią walczyć, trzeba wykorzystać możliwości, jakie one daje – zarówno samym bankom, jak i osobom korzystającym z ich usług.
Bank wspiera rozwój pasji, dlatego miał już w swojej ofercie konto gamingowe, atrakcyjne wizerunki kart płatniczych oraz skórek w aplikacji nawiązujących do gier. Teraz, chcąc dotrzeć do młodych, stworzył w ramach trybu kreatywnego swoją mapę symulacyjną w Fortnite, łącząc innowacyjną rozgrywkę z edukacją finansową i udostępniając graczom możliwość stworzenia w wirtualnym świecie własnego banku.
W trakcie przewodnictwa w Unii polski rząd musi przekonać kraje „27”, że tylko integrując produkcję uzbrojenia, może wygrać wyścig zbrojeń z Rosją.
Nie jest pewne, czy Unia Europejska weźmie sobie do serca rekomendacje Mario Draghiego. Jeśli jednak to zrobi, można być pewnym, że w sektorze telekomunikacyjnym będzie skandal.
Nie może być tak, że duzi dostawcy treści i aplikacji stali się de facto największymi dostawcami łączności, ale nie podlegają zasadom obowiązującym operatorów telekomunikacyjnych. Potrzebujemy równych szans – mówi w rozmowie z „Rzeczpospolitą” Dominique Leroy, członkini zarządu Deutsche Telekom.
Deutsche Telekom sięga po polską platformę wspierającą internetowych twórców i influencerów. Inwestycja w start-up znanego w branży gamingu „Sawika” otwiera spółce drzwi do ekspansji.
Pod koniec marca Deutsche Telekom ogłosił wycofanie się z Rosji. Okazuje się jednak, że niektórzy rosyjscy pracownicy najwyraźniej nadal pracują dla niemieckiej firmy. Z Turcji oraz z Rosji – pisze niemiecki „Handelsblatt”.
T-Mobile US Inc. i Sprint Corp. są gotowe do połączenia się w jedną spółkę. W wyniku połączenia powstanie gigant sieci komórkowej, który będzie konkurować z liderami branży - AT & T Inc. i Verizon Communications Inc.
Operatorzy sieci komórkowych stosowali do tej pory strategię: nałowimy nowych klientów dobrymi cenami i promocjami. Z pewnością zwłaszcza Play był w tym bardzo skuteczny.
Nadchodzi kolejna fala wyprzedaży akcji telekomów przez europejskie rządy. To nie znaczy, że utracą one kontrolę nad często strategicznymi aktywami.
Deutsche Telekom, w Polsce właściciel sieci komórkowej T-Mobile, zwiększy wydatki na sieć telekomunikacyjną na swoim rodzimym rynku, aby sprostać konkurencji ze strony m.in. Vodafone i Telefoniki.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas