Tylko 9 zł z Płatnościami powtarzalnymi
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 25.11.2015 21:00 Publikacja: 25.11.2015 21:00
1 zdjęcie
ZobaczPoszczególne stawki na 2016 są zbliżone do tegorocznych
Foto: Rzeczpospolita
Bankowy Fundusz Gwarancyjny opublikował nowe stawki opłat na 2016 rok. Wysokość opłaty rocznej dla banków wyznaczono na 0,167 proc. łącznej kwoty kredytów ważonych ryzykiem, co oznacza lekki spadek, bo w ubiegłym roku było to 0,189 proc. Druga, opłata ostrożnościowa lekko wzrosła i wyniesie 0,079 proc., podczas gdy w ub.r. wynosiła 0,05 proc.
Giełda? Myślę, że jeszcze nie teraz, ani za rok, ani nawet za dwa lata – mówi nam prezes VeloBanku Adam Marcinia...
Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Bratoszewicach ma zaszczyt zaprosić na VI Krajowe Dni Pola Bratoszewice 2025.
Beneficjentami zakupu rosyjskiego biznesu włoskiego banku mogą być struktury oligarchów - właścicieli Alfa-Banku...
Transfer części detalicznej, w tym klientów i pracowników, z Citi Banku do VeloBanku, to skomplikowany proces. S...
Po przejęciu przez Austriaków kontroli w Santander Bank Polska, większość jego spółek zależnych powinna nadal dz...
Phishing, ataki DDoS i złośliwe oprogramowanie to stali bywalcy raportów dotyczących zagrożeń w sieci. Od lat są najczęściej wykorzystywanymi przez cyberprzestępców metodami, ale to nie znaczy, że sposób ich działania się nie zmienia.
VeloBank poinformował o podpisaniu warunkowej umowy kupna części detalicznej Citi Handlowego. Jak poinformował b...
Gdzie zdobyć wiedzę, która pomoże w zdobyciu patentu motorowodnego?
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas