fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W sieci opinii

AntyKomor.pl znów działa

W Sieci Opinii
Po uruchomieniu na nowo bloga AntyKomor.pl zainteresowanie internautów było tak duże, że serwery odmówiły współpracy. Czyżby AntyKomor.pl stał się najpopularniejszym blogiem w Polsce?
Wczoraj odbyła się konferencja prasowa, podczas której poinformowano o utworzeniu Komitetu Obrony Wolności Słowa. Na blogu AntyKomor.pl jest zapis wideo z tego wydarzenia.
Co nowego znajdziemy na stronie? Satyryczne relacje z zamknięcia AntyKomora.pl, przykłady obrażania polityków na innych serwisach i kilka ciekawych artykułów, np. statystyki wpadek Bronisława Komorowskiego. Jest oczywiście gra “Komor Killer – Zemsta Warzyw”.
Gra, w przeciwieństwie do jej poprzedniczki, polega na rzucaniu warzywami w podobizny Komora poruszające się po ekranie Twojego komputera - czytamy na stronie. - Do Twojej dyspozycji jest przepyszny arbuz, smaczna marchewka, zdrowa kukurydza i ostra jak nasza satyra papryczka.
Przy grze jest odpowiednia adnotacja:
Uwaga! Gra “Komor Killer – Zemsta Warzyw” nie jest zapowiedzią zamachu na Prezydenta RP lub inną, terrorystyczną bądź kryminalną działalnością, której celem miałoby być na przykład pozbawienie życia w/w. Autorzy nie chodzą w turbanach, nie zamawiają pięciu piw w sklepach, a także nie uprawiają voodoo, nie mniej jednak używają satyry, która nie każdemu, a zwłaszcza zwolennikom “głównego bohatera”, może się spodobać :)
Źródło: ROL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA