fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Praca

Bezpłatne e-szkolenie OPT!MALNY Start dla studentów

Do 23 października 2011 roku studenci z całej Polski mogą zgłaszać chęć udziału w e-szkoleniu OPT!MALNY Start, organizowanym przez Comarch
W ramach projektu, każdy student, bez wychodzenia z domu, będzie miał możliwość uzyskania za darmo, kwalifikacji umożliwiających mu samodzielną pracę z nowoczesnym oprogramowaniem Comarch OPT!MA oraz zdobycia specjalnego certyfikatu.
Nadrzędnym celem projektu jest nabycie wiedzy i praktycznych umiejętności z zakresu obsługi programu Comarch OPT!MA – oprogramowania wspomagającego zarządzanie małą i średnią firmą, biurami rachunkowymi, placówkami medycznymi, a także wspierające przedsiębiorców działających na rynku e-commerce. Kluczowym elementem inicjatywy jest bezpłatny pakiet szkoleń e-learning obejmujący obsługę modułów księgowych, kadr i płac oraz sprzedażowych z zakresu Comarch OPT!MA. – Studenci z całej Polski, korzystając z bezpłatnych szkoleń e-learningowych, otrzymają możliwość zdobycia specjalnego certyfikatu, a tym samym wzmocnienia swojego CV i uzyskanie lepszej pozycji na rynku pracy – mówi Joanna Długa, konsultant ds. edukacji w Comarch.
E-szkolenia zostaną udostępnione tylko zarejestrowanym uczestnikom webinarium OPT!MALNY Start, którzy otrzymają również bezpłatny dostęp do egzaminu online. Udział w webinarium możliwy jest z każdego miejsca, z dostępem do Internetu. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego każdy może na żywo uczestniczyć w webinarium. Więcej na: www.OPTYMALNYStart.Comarch.pl.
Źródło: ekonomia24
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA