fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Ekonomia

Kadry

Forum
Dariusz Wolak
Piotr Aleksandrowicz
Piotr Rudzki
Joanna Maćkowiak-Pandera (na zdjęciu) została nową wiceminister środowiska. Wzmocni przygotowanie prezydencji Polski w Unii Europejskiej. Wcześniej była pełnomocnikiem ds. europejskich ministra środowiska Andrzeja Kraszewskiego, a u jego poprzednika Macieja Nowickiego była dyrektorem gabinetu. Specjalizuje się w ocenach oddziaływania inwestycji na środowisko. Ukończyła studia doktoranckie na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i Uniwersytecie w Poczdamie.
 
Rada nadzorcza PKO Banku Polskiego powołała  Andrzeja Kołatkowskiego (na zdjęciu) na stanowisko wiceprezesa odpowiedzialnego za obszar ryzyka i windykacji. Kołatkowski jest zawodowo związany z PKO BP od października 2003 r.
 
Do rady dyrektorów Kulczyk Oil Ventures, spółki zajmującej się poszukiwaniami i wydobyciem ropy i gazu ziemnego, powołani zostali na kolejną kadencję: Timothy Elliott, Norman Holton, Gary King, Jan Kulczyk, Manoj Madnani, Michael McVea, Dariusz Mioduski i Stephen Akerfeldt.
 
Wojciech Kutak złożył z przyczyn osobistych rezygnację ze stanowiska członka zarządu City Interactive (producent i wydawca gier komputerowych) odpowiedzialnego za finanse. Piastował to stanowisko ledwie dwa miesiące. Jego obowiązki przejął Artur Winiarski, który przed przyjściem Kutaka odpowiadał za finanse technologicznej spółki.
 
Piotr Kamiński zrezygnował z zasiadania w radzie nadzorczej giełdowego funduszu Rubicon Partners NFI. Jako powód podał powołanie go na członka zarządu Totalizatora Sportowego.
 
Manfred Wennemer, były prezes producenta opon Continental, został przewodniczącym rady nadzorczej Hochtiefa, największej w Niemczech firmy budowlanej.
 
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA