fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Publicystyka

Jak się rozwieść, to tylko w Krakowie

Masz już dość małżeńskiej monotonii i wypełniania uciążliwych rodzinnych obowiązków? Odczuwasz potrzebę wolności?
Wybierz się na III Targi Rozwodowe do hotelu Qubus w Krakowie
26 kwietnia. Obecne na imprezie firmy zapewnią ci pełen wachlarz usług niezbędnych przed, w trakcie i po rozwodzie. Będą więc obecne firmy detektywistyczne (zbieranie dowodów niewierności współmałżonka), badające DNA (sprawdzające, czy dzieci są rzeczywiście nasze), kancelarie prawnicze (pilnujące, aby rozwód przebiegł szybko i sprawnie i abyśmy przy tej okazji za dużo nie stracili). Natomiast miękkie lądowanie po rozstaniu mają zapewnić psychologowie (jak poradzić sobie z traumą rozwodu), deweloperzy (gdzie rozpocząć nowe życie) oraz biura podróży (jak ukoić ból po rozstaniu).
Organizatorzy zapewniają, że ich motywacją jest jedynie chęć pomocy parom, które znajdują się w kryzysie. Podstawowym celem ma być pojednanie (dlatego obecni będą także mediatorzy). Ojciec Andrzej Rębacz z Krajowego Ósrodka Duszpasterskiego Rodzin nie wierzy jednak w jakiekolwiek pozytywne skutki targów.
– Uczestniczenie w takim spotkaniu może sprzyjać podjęciu decyzji o rozwodzie. Sądzę, że odpowiedzialni i poważni ludzie nie wezmą w nim udziału – mówi redemptorysta. I dodaje, że rozwód wiąże się zawsze z poważnymi skutkami dla całej rodziny.
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA