fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

Osiedla pod Poznaniem

Słoneczne Tarasy II to kolejna inwestycja poznańskiej spółki Twoje M w Plewiskach
Materiały Inwestora
W podpoznańskich Plewiskach spółka Twoje M rozpoczyna budowę Słonecznych Tarasów II. Mieszkania można kupić z dopłatą.
Na osiedlu deweloper zaplanował 112 mieszkań z ogrodami i tarasami. Inwestycja ma być gotowa w drugim kwartale 2018 roku. Ceny mieszkań wahają się od 203 do 280 tys. zł.
Słoneczne Tarasy II to kolejna inwestycja poznańskiej spółki Twoje M w Plewiskach. Firma wybudowała tam Villę Cascadę oraz osiedle Słoneczne Tarasy I. Spółka nie zmienia strategii, stawiając na projekty pod Poznaniem.
– Nasze dotychczasowe inwestycje cieszyły się dużym zainteresowaniem. Słoneczne Tarasy II są odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów, dla których ważne są dwa czynniki - ciekawy projekt i atrakcyjna cena – mówi Magdalena Czuryńska z firmy Twoje M. - Kolejne przedsięwzięcie jest także rezultatem zwiększonej sprzedaży - dodaje.
Prace na budowie nowego osiedla już ruszyły. Deweloper zaplanował cztery typy mieszkań o powierzchni od 49,65 do 74,5 mkw. - Zwiększona zostanie powierzchnia tarasów w lokalach dwukondygnacyjnych - mówią przedstawiciele dewelopera. - Z kolei nabywcy mieszkań parterowych mogą liczyć na własny ogródek. Przy inwestycji powstanie także mała infrastruktura. Zadbamy o oświetlenie, drogę wewnętrzną oraz miejsca parkingowe.
Do każdego lokalu przynależeć będzie także pomieszczenie gospodarcze.
Deweloper zapowiada jednocześnie, że do 2016 r. zostaną ukończone kolejne etapy osiedla Słoneczne Tarasy I. Inwestycja rozpoczęta w 2012 r. to łącznie 122 mieszkania o powierzchni 50, 64 i 74 mkw. z ogródkami i tarasami. Ceny lokali zaczynają się od 232 tys. zł.
Wszystkie mieszkania oferowane przez dewelopera Twoje M można kupić z rządową dopłatą w ramach programu „Mieszkanie dla Młodych".
Źródło: ekonomia.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA