fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Teatr

Piknikowy początek sezonu w Powszechnym

materiały prasowe
Teatr Powszechny zaprasza 24 sierpnia na letnie rozpoczęcie sezonu i Piknik pod Teatrem - czyli spotkania z aktorami, wyprzedaż kostiumów teatralnych, stoiska z rękodziełem, książkami i winylami, warsztaty dla dzieci i wieczorną potańcówkę
Przez cały dzień fani mody vintage będą mogli nabyć kostiumy i rekwizyty teatralne. Wielką wyprzedaż zakończy Kazimierz Kaczor, który o 16:00 poprowadzi aukcję kilku najcenniejszych kostiumów. Podczas pikniku będzie można zwiedzić Teatr z przewodnikiem – oprowadzanie rozpocznie się o pełnych godzinach : 12, 13, 14, 15 i 16.
O 12:30 rozpocznie się interaktywna gra w teatrze (8+) „Panie reżyserze". Będzie to aktywizująca zabawa, łącząca w sobie elementy gry miejskiej, gry fabularnej i happeningu. Widzowie spróbują wcielić się w rolę reżysera i podczas spaceru po kulisach teatru przejść wszystkie etapy produkcji spektaklu – od rozmowy z dyrektorem po wystawienie sztuki na scenie. W sumie: do zwiedzenia 10 punktów, do wykonania 5 zadań, do wygrania dwuosobowy karnet na wszystkie premiery nadchodzącego sezonu.
O 17:00 będzie można odbyć „szybką randkę", czyli speed dating w kawiarni teatralnej, a o 20:00 rozpocznie się potańcówka „Kapelusze i krawaty. Teatr otwiera się na nowe i przy dźwiękach muzyki lat 60. i 70. zabierze uczestników na imprezę w teatrze, podczas której będzie można spotkać na parkiecie gwiazdy z desek teatru, czy telewizyjnych seriali. Obowiązkowym elementem garderoby będą kapelusze i krawaty.
Podczas pikniku nie zabraknie też gier i warsztatów dla dzieci, spotkań z aktorami, a także pokazów technik teatralnych. Szczegółowy program na stronie: powszechny.com
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA