fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Za granicą

Pierwsze londyńskie mieszkanie księżnej Kate na sprzedaż

materiały
Pierwsze londyńskie mieszkanie księżnej Kate i jej siostry Pippy jest do kupienia za 1,95 mln funtów czyli za około 9 mln złotych.

Mieszkanie znajduje się w eleganckiej dzielnicy Chelsea, w południowo-zachodnim Londynie. Właścicielami nieruchomości są rodzice księżnej Cambridge. Middletonowie kupili je w 2002 roku za 780 tys. funtów (około 3.7 mln złotych). Michael i Carole Middleton mogą na jego sprzedaży zarobić teraz 1,2 mln funtów czyli 5,7 mln złotych.

Siostry Kate i Pippa mieszkały w tym trzypoziomowym mieszkaniu zanim starsza z sióstr wyszła za mąż za księcia Wilhelma.

Mieszkanie ma trzy sypialnie, jadalnie, salon i jest jasne i przestronne, ma białe ściany i kremowe wykładziny. Do tego ma nowoczesną, aczkolwiek niewielką kuchnię oraz dwie wyłożone marmurem łazienki.

Nie wiadomo dlaczego Middletonowie zdecydowali się na sprzedaż mieszkania, ale według brytyjskiej prasy stało ono dłuższy czas puste. Obie siostry są już mężatkami, a ich brat James pracuje w Szkocji i rzadko bywa w Londynie. Rodzice księżnej Cambridge mają dom we wsi Bucklebury, w West Berkshire.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA

WIDEO KOMENTARZ

REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA