fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Kancelaria K&L Gates wzmacnia praktykę prawa pracy

Izabela Szczygielska
Informacja Prasowa
Do kancelarii prawnej K&L Gates dołączyła jako Counsel, dr Izabela Szczygielska, adwokat. Izabela Szczygielska pokieruje praktyką prawa pracy w K&L Gates. Dla praktyki prawa pracy warszawskiego biura K&L Gates będzie to istotne wzmocnienie.

Izabela Szczygielska jest adwokatem z wieloletnim doświadczeniem w świadczeniu pomocy prawnej z zakresu prawa pracy w pełnym zakresie. W K&L Gates kieruje Praktyką Prawa Pracy. Została wyróżniona m.in. w tegorocznej edycji międzynarodowego rankingu Legal500. Poprzednio kierowała zespołem prawa pracy w jednej z renomowanych polskich kancelarii prawnych, pracowała jako adiunkt na Uniwersytecie Warszawskim, a ponadto w organizacjach międzynarodowych i pozarządowych doradzając m.in. w sprawach współpracy międzysektorowej i legalizacji pobytu i pracy w Polsce.

Zajmuje się kompleksowym doradztwem prawnym związanym z prawem pracy. Reprezentowała klientów w sporach pracowniczych oraz negocjacjach ze związkami zawodowymi. Doradza także w transakcjach M&A w zakresie spraw pracowniczych oraz przygotowywaniu dokumentacji związanej ze stosunkiem pracy. Izabela wspiera klientów w opracowywaniu wewnętrznych polityk i strategii, włączając analizę dokumentacji wewnętrznej i dostosowywanie jej do przepisów polskiego prawa, opracowywanie polityk whistleblowingu, compliance i antymobbingowych. Izabela doradza także w sprawach z pogranicza prawa pracy i prawa karnego, w tym odpowiedzialności karnej członków zarządu i innych sprawach karnych związanych z zatrudnieniem.

„Jest nam niezmiernie miło powitać mec. Izabelę Szczygielską w naszym biurze w Warszawie" powiedział Maciej Jamka, Partner Administracyjny warszawskiego biura kancelarii K&L Gates. Prawo pracy stanowi nieodłączny aspekt prowadzenia działalności gospodarczej i cieszymy się bardzo, że warszawskie biuro K&L Gates wzbogaciło się o dodatkową ekspertyzę w tej dziedzinie. Zależy nam na tym, aby nasi klienci mogli otrzymywać w tym zakresie porady prawne na najwyższym poziomie." - powiedział Maciej Jamka, partner administracyjny K&L Gates w Warszawie."

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA