fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Greenberg Traurig doradzał Somerston Group w związku z nabyciem trzech centrów handlowych w Polsce

Agnieszka Stankiewicz
materiały prasowe
Kancelaria Greenberg Traurig reprezentowała Somerston Group, międzynarodowego inwestora zaangażowanego głównie w inwestycje dotyczące nieruchomości, poprzez jego spółkę powiązaną Newbridge Poland, inwestora i dewelopera z siedzibą w Warszawie, w związku z nabyciem trzech centrów handlowych.

Chodzi o centra handlowe w Toruniu (Centrum Handlowe Bielawy), Krakowie (Centrum Handlowe Czyżyny) i Łodzi (Centrum Handlowe Guliwer).

Transakcja przeprowadzona została poprzez nabycie wszystkich praw i obowiązków komandytariuszy i komplementariusza trzech spółek komandytowych będących właścicielami powyższych centrów handlowych.

Kancelaria Greenberg Traurig informuje, że  zapewniła kompleksowe wsparcie prawne w odniesieniu do transakcji, obejmujące m.in. analizę due diligence, negocjacje dokumentacji transakcyjnej oraz finansowanie w formie kredytu zabezpieczonego oraz pożyczki na finansowanie kapitału (mezzanine loan).

- Dzięki tej transakcji nasz zespół nieruchomości po raz kolejny udowodnił swoje bogate doświadczenie w doradzaniu klientom nie tylko w zakresie podstawowych aspektów dotyczących nieruchomości, ale także w odniesieniu do powiązanych kwestii, takich jak skomplikowane finasowania - powiedziała Agnieszka Stankiewicz, partner warszawskiego biura Greenberg Traurig.

Zespół Greenberg Traurig kierowany był przez Partnera Agnieszkę Stankiewicz, wspieraną przez Magdalenę Życzkowską-Jóźwiak (Local Partner), Małgorzatę Kercz (Senior Associate), Milenę Mędrzycką (Associate), Annę Szczepankowską (Associate) oraz Samantę Wendę-Uszyńską (Associate). Aleksander Janiszewski (Local Partner), Paweł Jaśkiewicz (Senior Associate) oraz Karol Lewandowski (Associate) odpowiedzialni byli za finansowe aspekty transakcji.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA