Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 30.08.2018 14:20 Publikacja: 30.08.2018 11:26
Foto: ceu.edu
Na Węgrzech 25 sierpnia wszedł w życie 25-proc. podatek imigracyjny - opodatkowana została działalność, która w jakikolwiek sposób sprzyja imigracji lub wspomaga organizacje działające na rzecz imigrantów, które mają swoją siedzibę na Węgrzech.
Opodatkowaniu podlegają zarówno wpłaty finansowe na rzecz takich instytucji, jak i dobra materialne przekazywane na jej rzecz.
Gośćmi czwartego odcinka podcastu „Rzecz o geopolityce” byli Jędrzej Bielecki z dziennika „Rzeczpospolita” oraz...
Popularny białoruski bloger Siarhej Cihchanouski został zatrzymany w Grodnie przez funkcjonariuszy jednostki spe...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. W Odessie, w wyniku uderzenia drona, zaw...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę.
VELUX Polska, obchodząca w tym roku 35-lecie obecności na rynku jest jedną z tych firm, które współtworzyły polską branżę budowlaną. Od podstaw budowała kategorię użytkowych poddaszy, inwestując w przemysł, rozwijając lokalnych dostawców i kształtując standardy zrównoważonego rozwoju.
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Wołodymyr Zełenski podsumował swój udzia...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas