fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Świat

Zmieszany Travolta podbija internet

youtube
Krótka animacja przedstawiająca Johna Travoltę w scenie z "Pulp Fiction" stała się w krótkim czasie hitem internetu.

Animacja przedstawia granego przez Travoltę Vincenta w czasie rozmowy przez interkom z Mią Wallace (Uma Thurman). Travolta słyszy głos kobiety, ale nie widzi jej samej i - zmieszany - rozgląda się po pomieszczeniu.

Gif (rodzaj pliku graficznego) z Travoltą został 6 listopada wmontowany przez jednego z użytkowników serwisu Imgur w zdjęcie przedstawiające półki pełne lalek w supermarkecie opatrując to podpisem: "Spytałem moją córkę, co chce dostać na święta i odpowiedziała: lalkę". W ciągu 10 dni tak zmontowany obrazek obejrzały niemal 3 mln użytkowników.

Od tego czasu GIF z Travoltą stał się jednym z najpopularniejszych virali (spontanicznie rozprzestrzenianych przez internautów treści) w internecie. Zdziwiony Travolta umieszczany jest w sceny z "Gwiezdnych Wojen", gier komputerowych (np. Counter-Strike), umieszczany wśród uchodźców i na kortach tenisowych, a nawet na pulpicie Windowsa. W serwisie Reddit agregującym treści z internetu powstała nawet specjalna zakładka poświęcona wyłącznie kolejnym przeróbkom GIF-a z Travoltą (który funkcjonuje w internecie pod hasłem "Confused Travolta").

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA

WIDEO KOMENTARZ

REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA